0

Hakkımızda

 

 

 

 

 

 

 

HAKKIMIZDA

Rikaret Kopuz Gıda,Karadeniz Bölgesinin İlk Kavurma Üretiçisidir.Temelleri 1927 Yılında Atılan Firmanın Kavurma Haricinde Bal ,Tereyağı,Eski Ve taze Kaşar Peyniri,Çökelek(minci) Bakliyat Üretimide Yapmaktadır.

Müşteri Memnuniyeti ve Güveni Şirket Prensipleri Arasında İlk Sırada Yer Alan Rikaret Kopuz Gıda 84 Yıllık Deneyim ve Pazardaki Lider Konumu  İle Sektörde Bir Numara Haline Gelmiştir.Yalnızca Karadeniz Bölgesine Değil,Türkiyenin Ve Avrupanın Her Bölgesine Ürün Göndermektedir.

20.Yüzyılın Getirdiği Teknolojiden Faydalanarak Açmış Olduğu İnternet Sitesinde 7/24 Dünyanın Her yerine  Her Saat Başı Güncenlenen Sipariş Listesi İle İnternet Alanında 2005 Yılından İtibaren Hizmet Vermeye Başlamıştır.

 

Küçük Toptancılar Parakende Alışveriş Yapanlar Dışında: Karadeniz Pidecileri,İstabul Rami Toptancı Hali,Büyük Süper Marketler,Tereci Gıda ,Pizza Hut,Lider Pide Salonu,Carrefour Gibi Büyük Fırmalarada Hizmet Vermektedir.

VİZYONUMUZ

Rikaret Kopuz Gıda bir asıra yaklaşık süredir, dünyadaki gelişmelerle aynı hızda ilerleyebilmek, kurumsal hizmetler alanında müşterilerine yenilikçi ve yüksek kalitede ürünler sunabilmek amacıyla yeni iş alanları yaratmaktadır.

Rikaret Kopuz Gıda'nın başarısının temeli uluslararası, hevesli, hırslı, profesyonel, sorumluluk sahibi ve istisnai bir Öncü ve Rekabetçi Takım Ruhu ile motive olmuş ekiplerine dayanmaktadır.

MİSYONUMUZ

Rikaret Kopuz Gıda , 1927 yılından bugüne, çalışanların iş ve yaşam kalitesini yükselterek firmaların performansını artırmak amacıyla kendini sürekli yenilemekte ve geliştirmektedir.

Rikaret Kopuz Gıda'nın misyonu, toplumdaki değişimleri takip eden, sosyal ilişkileri güçlendiren, bireylerin ve toplumun yaşam kalitesi ve motivasyonunu artıran katma değerli hizmetler üretmektir.


 

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır